OLEJE TŁOCZONE NA ZIMNO

W czym tkwi sekret olejów tłoczonych na zimno? Kluczem jest tutaj niska temperatura wydobywania oleju z ziaren, nasion czy orzechów. Właśnie dzięki niej oleje tłoczone na zimno nie tracą swoich dobroczynnych właściwości. To wspaniałe produkty, które powinny na stałe zagościć w Twojej kuchni.

Oleje tłoczone na zimno – samo zdrowie

Nasze oleje wydobywane z różnych nasion, pestek czy orzechów są wykorzystywane jako rewelacyjny dodatek do różnego rodzaju dań i potraw. Doskonale sprawdzą się składnik dressingu do sałatki, a także wzbogacą smak pieczywa. Aby zachowały wszystkie swoje właściwości, należy spożywać je wyłącznie na zimno. Dlaczego warto spożywać oleje tłoczone na zimno? Jako producent zapewniamy, że nasze oleje posiadają dużą zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspomagają przyswajanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Ponadto oleje tłoczone na zimno nierafinowane mają niebagatelną rolę w zakresie zapobiegania chorobom układu krążenia czy nowotworom. Co więcej, każdy rodzaj posiada inne dodatkowe właściwości, jedne są bogatym źródłem różnorodnych witamin, a inne obniżają poziom cholesterolu.

Zapewniamy, że w naszym sklepie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie olej tłoczony na zimno. Jako producent dbamy o ich najwyższą jakość.Oleje tłoczone na zimno powinny przyjmować go dzieci, seniorzy, osoby, które chcą uzupełnić swoją dietę o wartościowe składniki odżywcze.

Oleje tłoczone na zimno producent

Wysokiej jakości oleje tłoczone na zimno oferowane przez nasz sklep to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości. Do każdego naszego produktu podchodzimy z ogromną dbałością o jego jakość oraz smak. Dlatego nasze oleje tłoczone na zimno nierafinowane Skolej tworzone są wyłącznie z najlepszych ziaren. Osobiście pilnujemy, by do procesu produkcji były dopuszczane wyłącznie wysokiej klasy odmiany nasion pochodzących z naturalnych upraw. Dzięki temu są one w pełni ekologiczne i zdrowe. Nie czekaj — już teraz wprowadź do swojej diety bogate w składniki odżywcze i świeże oleje tłoczone na zimno proponowane przez nasz sklep.

Aktywne filtry