KAWA, HERBATA

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie dnia jest wypicie filiżanki pysznej kawy lub herbaty, w zależności od preferencji. Każda z nich posiada określone właściwości, które pozytywnie wpływają na ludzki organizm. Nasze kawy zbożowe, kawy zielone oraz różnego rodzaju herbaty i zioła to nie tylko wspaniały smak, ale pewność wykorzystania do produkcji wyłącznie najlepszych ziaren oraz liści.

Kawy zbożowe, kawy zielone i herbaty – właściwości

Z czego wynika duża popularność naparów stworzonych z naszych kaw bio? Są one doskonałą alternatywą dla znanej wszystkim czarnej kawy. Wyśmienite kawy zbożowe zawierają dużą ilość błonnika pokarmowego, dlatego wspaniale sprawdzą się w przypadku osób zmagających się z zaparciami. Co więcej, posiadają także właściwości antyoksydacyjne, czyli doskonale neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników tlenowych. Dzięki temu są świetnym sposobem na wspomaganie profilaktyki wielu schorzeń, w tym chorób serca czy nowotworów.

Kawy zielone znane są z kolei przede wszystkim jako środek wspomagający odchudzanie i podobnie jak kawy zbożowe wykazują działanie antyoksydacyjne. Duża ilość istotnych składników odżywczych i witamin sprawia, że kawa zielona zyskuje coraz większą ilość zwolenników. W naszym sklepie znajdziesz też pyszne herbaty, posiadające zdrowotne właściwości. To doskonała opcja dla osób, które lubią rozgrzewające ziołowe napary. Jesień to idealna pora na spróbowanie nowych smaków. Poznaj nasze herbaty i kawy zbożowe.

Kawy bio Skolej - postaw na jakość

Herbaty i kawy bio Skolej to najlepsza jakość, która przyczynia się do wybornego smaku stworzonych na ich bazie napojów. Dlaczego warto zaufać naszej marce? Ponieważ mamy duże doświadczenie w wytwarzaniu ekologicznych produktów trafiających w gusta naszych klientów. Staramy się, by każdy był w pełni usatysfakcjonowany naszymi kawami bio, które składają się wyłącznie z najlepszych zbóż i ziaren. Każdego dnia pilnujemy, aby produkty były przygotowywane w taki sposób, by zachować pełnię smaku oraz wartości odżywczych. Regularnie poszerzamy naszą ofertę, aby każdy klient znalazł u nas wyjątkowy napój dla siebie.

Aktywne filtry