Naturalny mus do ciała relaksujący

30,00 zł
Brutto

Mus do ciała to delikatny, puszysty niesamowicie odżywczy produkt przeznaczony do pielęgnacji ciała. Ta piankowa konsystencja to masło shea połączone ze starannie dobranymi olejami o właściwościach odżywczych, regenerujących. Jest to produkt nie zawierający wody więc nie wymaga konserwantów- jedynym naturalnym antyutleniaczem dodawanym jest witamina E aby przedłużyć trwałość produktu. Dodawane olejki eteryczne nadają musowi delikatny, przyjemny zapach.

Ilość

Miękki, delikatny lawendowo – pomarańczowy mus, który ukoi, uspokoi, zrelaksuje.

Olejek lawendowy powinien obowiązkowo znaleźć się wśród olejków w domowej apteczce.

Olejek lawendowy jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, również u małych dzieci. Przeciwdziała zaburzeniom snu, relaksuje umysł, znosi stany niepokoju, frustracji, sprowadza spokój i opanowanie. Pomaga w problemach skórnych pochodzenia alergicznego lub zakaźnego.

Regeneruje skórę, ułatwia gojenie i łagodzi podrażnienia, z tego względu jest to wspaniały dodatek do wszelkich produktów przeznaczonych do leczenia i pielęgnacji skóry. Znany jest także z właściwości owadobójczych i odstraszających owady. Olejek pomarańczowy ma działanie kojące, uspokajające, zmniejsza napięcie nerwowe i pomaga w bezsenności.

Oprócz wspomnianych olejków mus zawiera w swoim składzie także masło shea i olej z krokosza barwierskiego nierafinowany( firmy Skolej s.c.),zwany inaczej olejem szafranowym.

Olej ten zawiera największe ( wśród olei ) stężenie kwasu linolowego oraz dużą dawkę witaminy E. Działa nawilżająco, przeciwzmarszczkowo; pomaga również w stanach zapalnych. Dzięki niemu mus zyskuje piękny lekko żółtawy odcień.

480 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: