Mydło naturalne len & pszenica

16,00 zł
Brutto

Naturalne, ręcznie robione mydła. Powstają z naturalnych składników- olei, maseł, wosków, wyciągów roślinnych, suszonych kwiatów, miodów. Zawierają mnóstwo naturalnej gliceryny , są łagodne, nawilżają , nie powodują spierzchnięcia skóry. Mydła od początku do końca produkowane są ręcznie – łącznie z procesem pakowania. Mydła najlepiej odkładać do ażurowej mydelniczki aby nie leżały w wodzie- wtedy mogą szybciej rozmiękać.

Ilość

Olej z zarodków pszenicy jest najlepszym naturalnym źródłem kompletnej witaminy E. Bogaty w składniki odżywcze, przeciwutleniacze, kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 jest doskonałym składnikiem na podrażnienia, stany zapalne, uszkodzenia skóry i defekty spowodowane starzeniem się skóry. Olej z zarodków pszenicy poprawia krążenie w naczyniach włosowatych skóry, co pozwala na lepsze zaopatrzenie w substancje odżywcze skóry i usuwanie produktów metabolizmu. Jednym z efektów powyższych właściwości oleju z pszenicy jest zapobieganie wypadaniu włosów.

 Olej lniany ( firmy Skolej) zastosowany na skórę normalizuje jej czynności, nadaje prawidłową elastyczność i odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Poprawia zdolność ziarninowania i szybkiej regeneracji naskórka, działa również kojąco, nawilżająco i przeciwzapalnie. Olej lniany może pomóc uspokoić skórę i złagodzić stan zapalny, zmniejszyć obrzęk i zaczerwienienie a także poprawić ogólny stan zdrowia skóry. Przyczynia się do prawidłowego wzrostu włosów.

Do tego orzeźwiający szałwiowo-rozmarynowy zapach z nutą trawy cytrynowej - idealny na upalne dni - odżywienie dla skóry i orzeźwienie dla zmysłów.

972 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: